Zadania programistów Androida

  • Zadanie programisty aplikacji na Androida polega na tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji na system Android dla usług i produktów naszej firmy.

  • Aplikacje na Androida są opracowywane przez naszą firmę dla różnych funkcji i segmentów klientów.

  • Kandydat powinien dobrze znać różne zastosowania biblioteki Androida, opracowywać, testować i wypuszczać aplikacje na Androida.

  • Utrzymanie już opracowanych aplikacji na Androida z najnowszymi wydaniami bibliotek Androida jest częścią opisu zadania.

  • Dane, które muszą być wyświetlane za pośrednictwem naszych aplikacji na Androida, są dostarczane w formacie JSON, więc wymagana jest znajomość JSON.

  • Używamy MongoDB do przechowywania danych, więc wiedzy o nich oczekuje się od kandydatów do pracy.

  • Od kandydata oczekuje się wiedzy na temat doświadczenia użytkownika i technik interfejsu użytkownika.

  • Zdolność do hipotezowania różnych eksperymentów dla interfejsu użytkownika i UX, przeprowadzania tych eksperymentów.

  • Wymagana jest umiejętność interpretacji eksperymentów przy użyciu technik statystycznych.

  • Nasi klienci mówią różnymi językami i mają odmienne kultury, więc ogólna ciekawość uczenia się zawiłości na ich temat to plus.

  • Wymagane jest, aby kandydat do pracy miał doświadczenie w opracowywaniu i wydawaniu niektórych aplikacji na Androida za pośrednictwem Google Play.

  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych aplikacji na Androida to wysoce pożądana umiejętność wśród kandydatów do pracy.

  • Wiedza w pokrewnych tematach, takich jak tworzenie aplikacji na iOS, HTML i CSS, aby strony w przeglądarce reagowały, to ogromny plus.

  • Kolejnym wymaganiem każdego kandydata ubiegającego się o to stanowisko jest znajomość oprogramowania do kontroli wersji, takiego jak Git, i pokrewnych tematów, ponieważ używamy ich w szerokim zakresie.

  • Ubuntu Linux to jedyny system operacyjny używany na komputerach stacjonarnych firmy. Dlatego powinieneś wiedzieć, jak z niego korzystać lub mieć możliwość szybkiego nauczenia się go, z początkowymi wskazówkami inżynierów firmy.

  • Wszystkie prace związane z powyższym opisem, dla ulepszenia firmy.

  • Praca nie jest przeznaczona dla kandydatów, którzy są liderem pracy lub dla osób, które chcą dużych korzyści pieniężnych w krótkim czasie. Jeśli masz takie zamiary, nie składaj wniosku, ponieważ nie zadziała to ani dla ciebie, ani dla firmy.

  • Jeśli interesuje Cię powyższy opis naszej pracy programisty aplikacji na Androida, złóż wniosek o nią poniżej.